Tuesday, July 17, 2012

Uus famiilia ja uus tiim

See on nüüd juba paljudele teada jutt, kuid leidub veel neid kes ei tea ... :)

Kirjutan teile siis natukene oma uuest perest.


Ema, Beatrice teeb paar korda nädalas raamatupidamistöid. Isa, Stefan on õpetaja. Mõlemad mängivad ka paar korda nädalas tennist. Ema mängib ka klaverit ja isa tšellot.
Saan endale ka 3 õde. 17aastane Dominique läheb 29. augustil USAsse vahetusõpilaseks. Õnneks jõuan temaga vähemalt üle kahe nädala aega veeta. Ta mängib trompetit ja tegeleb mingi spordialaga, millega täpselt ei oska kahjuks öelda. 13aastane Annick tegeleb kergejõustikuga ja niisamuti ka 11aastane Simone. Annick mängib veel oboed ja Simone klaverit.
Ehk siis väga sportlik ja musikaalne perekond! :)
Elama hakkan Innerbergis, Bernist umbes 10 km.
Koolis hakkan käima Koeniz-Lerbermattis. Kõik õed käivad erinevates koolides, mina lähen kooli, kus Dominique käis. Kooliaasta algab minul 13. augustil, see tähendab 2 päeva pärast Šveitsi saabumist.
Saalihokist ka natuke..

Suuresti tänu mu hostperele, asun mängima järgmisel hooajal Bern Capitals klubisse, U-21 naiskonda. Trennid toimuvad teisipäeviti ja reedeti. Nemad on juba oma treeningutega algust teinud, see tähendab, et minu esimene trenn peaks olema kohe, kui sinna jõuan ehk siis 4 päeva pärast saabumist. Well, i think so...

24 päeva veel !! ;)

No comments:

Post a Comment