Wednesday, November 14, 2012

Schoggi

Esmaspäeval oli Berni lähedal elavate YFU ja AFS vahetusõpilaste väike meeting, mille teemaks oli seekord Schoggifondue ehk eesti keeles šokolaadifondüü. Peaaegu kõik VÕP-d olid kohale tulnud, kuna tegu oli ju ikkagi söögiga ja mis veel parem, seekord šokolaadiga. Õhtu oli tore ja nalja sai palju nagu alati teiste vahetusõpilastega kokku saades. Igatahes sain õhtult vahelduseks palju positiivset energiat. :)
Ega mul rohkem vist väga öelda ei olegi. Eluke veereb ikka endist viisi hästi ja endiselt MM-i oodates. ;)
Kuna väga uutest tegemistest rääkida pole, siis räägin natuke siinsetest hindadest, kui teid peaks huvitama. (Jah, otsin meeleheitlikult millest teile rääkida :D)
Igatahes nagu kõik vist teavad, on Šveits üsna kallis riik ja siinkohal ka mõned näited:
*Hostema, kellel on enam-vähem sama pikad juuksed, kui minul, maksab juuksuris käies kuskil 120chf (100€), see sisaldab siis lõikust ja värvi. Isa, kellel palju juukseid pole, kuid käib neid siiski lõikamas, maksab 60-70chf (50-58€). Saate nüüd ehk aru, miks mul juba nii pikad juuksed on :D
*Rongiga Bernist Zürichisse läheb kuskil 40chf (33€) ja Bernist Zürichisse on enam-vähem sama palju, kui Tamsalust Tartusse. Juhin tähelepanu, et tegu on üheotsa piletiga!
                           Kõik võimalikud teenused maksavad räigelt.
*Šokolaad on kahjuks odav, hea šokolaadi saab juba 70ne sendiga kätte.

Muide Eesti YFU-l ilmus iga-aastane ajakiri Avasta Maailma, tubli yfukana lugesin selle ükspäev läbi, muideks Šveitsi hind on tõusnud.

Ning seekord siis rohkem pilte teile ka ja egas muud, kui järgmise postituseni.
Tschüss!

                                                 Väga lahe vabatahtlik Poolast nimega Anita :)

Ottar (Norra)
 
Julmalt šokolaadi näost sisse, me oleme ju siiski Šveitsis :P
 Schoggifondue

                                                           Eesti, Ecuador ja Mehhiko

No comments:

Post a Comment